Hakkımızda

header   


Mail: vemamedikal@hotmail.com           

Bizler ; AMS marka bebek küvözü ve fototerapi cihazlarının üretilmeye başladığı ilk günden beri tasarım aşamasında görev almış bulunmaktaydık..2004 yılından bu yana ise AMS firmasına 2009 yılından beride AMS firmasını devralan G.E. Klinik firmasına çalışmakta olduğumuz firma adına yetkili olarak teknik servis hizmeti vermekte idik.2010 yılında ise çalışmış olduğumuz firmadaki görevimizden  ayrılıp kendi şirketimizde  yolumuza devam  etmeye karar verdik.Bu alanda sizlerin çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Amacımız sizlere daha kaliteli ve  ilk elden  hizmet verebilmektir.

Teknik Servis Hizmeti verdiğimiz cihazlara YEDEK PARÇA ve SARF MALZEME desteği sağlamaktayız.

Yedek parça ve aksesuarlarımız çoğu  kendi imalatımız yani yerli üretim veya kendi ithalatımızdır.

Cihazlarınıza:

Periyodik bakım: Cihazlara yapılan koruyucu bakım ve tamirlerin kontrol altında tutulması nedeniyle teknik servis masraflarınız minimum düzeye inecek. Arızalı cihazların problemlerinin süratle giderilmesi sayesinde iş kaybının önüne geçilecek.

Onarım: Cihazlarınızın onarımında alanında uzman teknik servis kadromuz ile  profesyonel test cihazları sayesinde, yenidoğan grubu cihazlarını tamir edebiliyoruz. Yerinde onarım imkanı yada gerekiyorsa elektronik laboratuvarımızda onarım imkanı sunmaktayız.Tıbbi cihazlardaki arızaların büyük oranını elektronik arızalar oluşturmaktadır. Bizler bu konuda da  iddialıyız.

Eğitim: Yenidoğan grubu cihazların  kullanıcı ve ileri düzey eğitimlerini vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

-KÜVÖZ YEDEK PARÇALARI                      -EKG KABLOLARI                            -ISI PROBLARI          --KÜVÖZ TAMİR ve BAKIMI                            -EKG AKSESUARLARI                     -OKSİJEN SENSÖRLERİ-FOTOTERAPİ CİHAZLARI                           -PARMAK SP02 PROBLARI -FLOW SENSÖRLER--AÇIK YATAK RADYAN ISITICILAR    -TIBBİ CİHAZ BATARYASI            - FOTOTERAPİ LAMBASI-DEFİBRİLATÖR CİHAZLARI                 -HASTA DEVRELERİ             -HOOD BAŞLIKLARI-HASTABAŞI MONİTÖRLERİ                       -ANESTEZİ SARFLARI                 –TIBBİ CİHAZ TAMİRİ

AMS LOGOGE HEALTCARE LOGODraeger logofanem logo    ertunc özcan  hill romm logo                 

 PRIMEDIC™ nıhon kohden       PETAŞ

LUTFEN ALIMLARINIZDA FIRMAMIZDANDA  FIYAT  ISTEMENIZ RICA OLUNUR                                                                        

                                      Aslan İş Merkezi G.O.P. Mah. 100 / 34  Gölbaşı/ANKARA

                                             Tel:0312 4852880   Fax:0312 2761754 Gsm: 0533 8159229

Web: www.vemamedikalsistemler.com Mail: vemamedikal@hotmail.com